Шановні відвідувачі.

Офіційним дистриб'ютором нашої продукції в Україні є ТОВ «Медилайн».

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
200
60-100
76
250
98
-80/+40
(+45/-45)(+50/-45)
0-22
0-50

Wielofunkcyjny stół rehabilitacyjny 8 sekcyjny SR-II PRIM z elektryczną zmianą wysokości leżyska do terapii manualnej

Wielofunkcyjny stół rehabilitacyjny 8 sekcyjny SR-II PRIM z elektroniczną zmianą wysokości leżyska do terapii manualnej to solidny stół, który zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Stosowany jest w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych czy gabinetach terapii manualnej.

Regulacja wysokości od 60 do 100 cm następuje poprzez elektryczny siłownik sterowany w standardowej wersji pilotem ręcznym lub w opcji dodatkowej ramą sterującą lub pilotem nożnym, co daje oszczędność siły i czasu terapeucie. Kąt pochylenia zagłówka, części środkowej i części dolnej leżyska (oraz osobno 4 jej elementów: regulacja każdej kończyny osobno, oraz w zgięciu kolanowym) regulowany jest za pomocą sprężyn gazowych - ułatwia to pracę z pacjentem. Dodatkowo dolna część ma możliwość regulacji płaszczyźnie pionowej – góra/dół (-45/+45 stopni) co wpływa na mnogość funkcji i zastosowań stołu w ułożeniu pacjenta. Obsługa stołu przez terapeutę jest łatwa i intuicyjna.

Uwaga stół nie posiada funkcji regulacji w płaszczyźnie poziomej !

W standardowym wyposażeniu znajduje się 4 banany stabilizacyjne. Opcjonalnie stół może być wyposażony w pasy stabilizacyjne. Ponadto duża i stabilna konstrukcja stołu umożliwia terapeucie swobodną pracę z pacjentami o większym ciężarze ciała. Dodatkowe atuty to nowoczesna stylistyka, atrakcyjna kolorystyka i wysokie bezpieczeństwo użytkowanika. 

Stół rehabilitacyjny SR II PRIM

Karty