Шановні відвідувачі.

Офіційним дистриб'ютором нашої продукції в Україні є ТОВ «Медилайн».

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
203
60-100
63/76
250
98
-90/+40
-35/+ 55 / -70 do + 45
0-23
0/+50
-30/+30

Wielofunkcyjny stół rehabilitacyjny 8 sekcyjny SR-II PRIM + z elektryczną zmianą wysokości leżyska do terapii manualnej- z dodatkową funkcją odwodzenia nóg

Wielofunkcyjny stół rehabilitacyjny 8 sekcyjny SR-II PRIM+ z elektroniczną zmianą wysokości leżyska do terapii manualnej to solidny stół, który zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Stosowany jest w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych czy gabinetach terapii manualnej.

Regulacja wysokości od 60 do 100 cm następuje poprzez elektryczny siłownik sterowany w standardowej wersji pilotem ręcznym lub w opcji dodatkowej ramą sterującą lub pilotem nożnym, co daje oszczędność siły i czasu terapeucie. Kąt pochylenia zagłówka, części środkowej i części dolnej leżyska regulowany jest za pomocą sprężyn gazowych - ułatwia to pracę z pacjentem.  Regulacja każdej kończyny  odbywa się osobno, dodatkowo mamy możliwość jej łamania  w zgięciu kolanowym w zakresie 70/+45. Dolna część ma możliwość regulacji płaszczyźnie pionowej – góra/dół (-35/+55 stopni) co wpływa na mnogość funkcji i zastosowań stołu w ułożeniu pacjenta. Obsługa stołu przez terapeutę jest łatwa i intuicyjna. Regulacja do pozycji Pivot odbywa się za pomocą sprężyny gazowej w zakresie od 0 - 50 stopni.

Dodatkowo model posiada regulację w płaszczyźnie poziomej, każdej kończyny niezależnie, co umożliwia poszerzenie jego zastosowania w dziedzinie ginekologii.

W standardowym wyposażeniu znajduje się 4 banany stabilizacyjne. Opcjonalnie stół może być wyposażony w pasy stabilizacyjne. Ponadto duża i stabilna konstrukcja stołu umożliwia terapeucie swobodną pracę z pacjentami o większym ciężarze ciała. Dodatkowe atuty to nowoczesna stylistyka, atrakcyjna kolorystyka i wysokie bezpieczeństwo użytkownika.

Standardowe wyposażenie:

  • Długość 203 cm

  • Szerokość tapicerki w najwęższym punkcie 63 cm

  • Szerokość tapicerki w najszerszym punkcie 76 cm

  • regulacja wysokości: 60-100 cm

  • regulacja zagłówka -90 do + 40 stopni

  • Regulacja do pozycji Pivot 50 stopni

  • Kąt regulacji całej nogi ( każda niezależnie) -35 do + 55

  • Łamanie nóg pod kątem ( zgięcie kolanowe) -70 do + 45

  • Banan stabilizujący 4 sztuki

  • Funkcja odwodzenia nóg 0-30 stopni

Stół do terapii manualnej SR-II PRIM z funkcją stołu ginekologicznego

Karty