Шановні відвідувачі.

Офіційним дистриб'ютором нашої продукції в Україні є ТОВ «Медилайн».

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
210
60-100
63/76
250
95
-85/+45
0-23
0/+50
-35/+50
-40/+40

Wielofunkcyjny stół rehabilitacyjny 5 sekcyjny SR-I z elektroniczną zmianą wysokości leżyska do terapii manualnej

Wielofunkcyjny stół rehabilitacyjny 5 sekcyjny SR-I z elektroniczną zmianą wysokości leżyska do terapii manualnej to solidny stół, który zadowoli najbardziej wymagającego klienta.

Regulacja wysokości od 60 do 100 cm następuje poprzez elektryczny siłownik sterowany w standardowej wersji pilotem ręcznym lub w opcji dodatkowej ramą sterującą lubpilotem nożnym, co daje oszczędność siły i czasu terapeucie. Kąt pochylenia zagłówka, części środkowej i części dolnej leżyska regulowany za pomocą sprężyn gazowych ułatwia pracę z pacjentem. Dodatkowo dolna część ma możliwość obrotu w płaszczyźnie poziomej od 0 do 40 stopni (bez oporu) i unieruchamiana jest za pomocą hamulca ciernego oraz w płaszczyźnie pionowej góra/dół (+50/-35 stopni) - daje to na mnogość funkcji i zastosowań stołu w ułożeniu pacjenta. Obsługa stołu przez terapeutę jest łatwa i intuicyjna.

W standardowym wyposażeniu znajduje się 5 pufek stabilizacyjnych . Duża stabilna konstrukcja stołu umożliwia terapeucie swobodną pracę z pacjentami o większym ciężarze ciała. Dodatkowe atuty to nowoczesna stylistyka, atrakcyjna kolorystyka, wysokie bezpieczeństwo użytkowania, udźwig do 250 kg.

Stół do rehabilitacji wielofunkcyjny SR- I

Karty