Шановні відвідувачі.

Офіційним дистриб'ютором нашої продукції в Україні є ТОВ «Медилайн».

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
210
60-100
60/85
250
95
-85/+45
0-23
0/+50
-35/+50
-30/+30

Wielofunkcyjny stół rehabilitacyjny 8 sekcyjny SR-II z elektryczną zmianą wysokości leżyska do terapii manualnej

Wielofunkcyjny stół rehabilitacyjny 8 sekcyjny SR-II z elektroniczną zmianą wysokości leżyska do terapii manualnej to solidny stół, który zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Stosowany jest w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych czy gabinetach terapii manualnej.

Regulacja wysokości od 55 do 95 cm następuje poprzez elektryczny siłownik sterowany w standardowej wersji pilotem ręcznym lub w opcji dodatkowej ramą sterującą lub pilotem nożnym, co daje oszczędność siły i czasu terapeucie. Kąt pochylenia zagłówka, części środkowej i części dolnej leżyska (oraz osobno 4 jej elementów: regulacja każdej kończyny osobno, oraz w zgięciu kolanowym) regulowany jest za pomocą sprężyn gazowych - ułatwia to pracę z pacjentem. Dodatkowo dolna część ma możliwość obrotu w płaszczyźnie poziomej +/-30 stopni (bez oporu) i unieruchamiana jest za pomocą hamulca ciernego oraz w płaszczyźnie pionowej – góra/dół (+40/-50 stopni) co wpływa na mnogość funkcji i zastosowań stołu w ułożeniu pacjenta. Obsługa stołu przez terapeutę jest łatwa i intuicyjna.

W standardowym wyposażeniu znajduje się 5 banany stabilizacyjnye. Opcjonalnie stół może być wyposażony w pasy stabilizacyjne. Ponadto duża i stabilna konstrukcja stołu umożliwia terapeucie swobodną pracę z pacjentami o większym ciężarze ciała. Dodatkowe atuty to nowoczesna stylistyka, atrakcyjna kolorystyka i wysokie bezpieczeństwo użytkowania.

Karty